Яких підрядників найбільше з початку березня любить Кернес

Фірми отримали підряди від Харківської міськради в основному без проведення тендерів, за допороговими сумами

Це дозволило отримати величезні кошти підприємствам, які вже не перший рік "окучують" мерію.

Зокрема, Департамент житлового господарства Харківської міськради з 1 по 15 березня 2016 року перерахував ТОВ "Спеціалізований проектний будівельний монтажний поїзд – 753" більше 0,75 млн грн за виконання робіт із поточного ремонту житлових будинків.

Яких підрядників найбільше з початку березня любить Кернес  - фото 1

Найбільші суми були перераховані за поточний ремонт житлового будинку по вулиці Ньютона, 115. Всього гроші приватники отримали на ремонт понад 10 будинків.

ТОВ "Спеціалізований "ПБМП – 753" зареєстрована на Олега Стальмакова, який відомий як водій АТП Харківського метрополітену та персональний водій депутата Харківської міськради від "Відродження", голови адміністрації Холодногірського (Ленінського) району Харкова Максима Мусеєва.

Із Мусєєвим пов'язують низку фірм, котрі з 2009 року обслуговують Харківський метрополітен – ТОВ "Ваго-Рев", ТОВ "Спеціалізований "Проектно будівельний монтажний поїзд-753", ТОВ "Компанія "Системи прогресивної очистки".

ТОВ "Спеціалізований "ПБМП – 753" була заснована в 2009 році Павлом Шеметовим й Світланою Керро. Остання також була засновником ТОВ "Дарі". У 2010 році директором цієї фірми був Андрій Артеменко. Крім того, родина Керро, Максим та Ніна Мусєєви, а також екс-засновниця ТОВ "Ваго-Рев" Зінаїда Кірсанова мають нерухомість у елітному житловому комплексі "Садова гірка". Із 2012 року засновником є Олег Стальмаков.

У 2013 році у фірми "Стальма" було два офіційних телефони: (057) 712-51-15 й 712-00-01 . Перший телефон також був контактним для ПП "Компанія Лот-Сервіс ХХІ", співвласницею котрої є Ніна Дмитрівна Мусєєва.

Усі три компанії – "ПБМП – 753", "Стальма", і "Лот-Сервіс" – приписані за однією адресою в Харкові – вул. Суздальські ряди, 12. Крім того, зараз і "ПБМП – 753" й "Лот-Сервіс ХХІ" мають один й тій самий номер – 057-734-94-70.

Ця ж адреса і цей же телефон були свого часу закріплені за ТОВ "Продтехзем" самого Максима Мусєєва, однак наразі фірма змінила власника, координати й контакти.

Другий контактний телефон "Стальми" – (057) 712-00-01 є офіційним контактом ТОВ "ТД "Будкомплекс", записаного на Юрія Первушина. Останній є директором ТОВ "Фірма "Фронт", раніше її власником був особисто Максим Мусеев, наразі підприємство переоформлене на ту ж Ніну Мусєєву.

Із 2011 року директором "ПБМП – 753" є Світлана Єрьоменко. У січні 2016 року суд звільнив від кримінальної відповідальності директора цієї фірми та старшого майстра, яких визнали винними у службовій недбалості, що призвела до загибелі дитини у ліфті, який обслуговувала ця фірма. Обох віддали на поруки колективу.

Директором Департаменту житлового господарства міськради є депутат Харківської міськради від партії "Відродження" Роман Нехорошков.

Департамент культури Харківської міськради з 2 по 11 березня 2016 року перерахував ТОВ "Добробудъ" за ремонтні роботи 1,74 млн грн. Найбільша транзакція була за ремонтні роботи у КЗК "БК Червонозаводського району" - 0,42 млн грн. Цікаво, що договір був підписаний у січні 2016 року, а акт про виконання робіт 1 березня. При цьому ремонтні роботи повинні були включати й ремонт системи опалення. У грудні 2015 року ця фірма отримала від Департаменту культури за ремонт будівель майже 9 млн грн.

Яких підрядників найбільше з початку березня любить Кернес  - фото 2

ТОВ "Добробудъ" записана на Анатолія Кнігіна, директором є Юрій Козьміних. Раніше серед засновників цієї фірми був Антон Афанасьєв, Олег Меть, Олександр Лепетило та Сергій Рудика.

Рудика та Афанасьєв разом з помічником нардепа Анатолія Денисенко (будівельна корпорація "Авантаж") Владиславом Кутовим володіють ТОВ "Дока-Буд".

Варто відзначити, що раніше Кнігін був засновником ТОВ "Авєга", яке постійно отримує кошти від Департаменту культури за виконання проектних робіт. Зараз ТОВ "Авєга" переписана на Сергія Цомаха.

Департамент будівництва та шляхового господарства продовжує співпрацювати лише з перевіреними часом фірмами. Зокрема, найбільше коштів на початку місяця отримала ТОВ "Паркінг +", на рахунки якої перерахували понад 1 млн грн. В основному кошти перерахували за капітальний ремонт ділянки дороги на вул. Клочківській. Хоча цього разу тендер фірма вигравала.

Яких підрядників найбільше з початку березня любить Кернес  - фото 3

Нагадаємо, що директор Департаменту Володимир Чумаков до переходу на держслужбу працював директором "Паркінг +" і був засновником цієї фірми.

Крім того, понад 4 млн грн перерахували ТОВ "ДБУ "Уровень" на ремонт вулиці Тринклера.

ТОВ "ДБК "Уровень" належить депутатові міськради від партії "Відродження" Валерію Пєвнєву та афільованому з мером Кернесом ТОВ "КУА "Фінекс-Україна".

Тож бачимо, що система не змінюється й підлеглі Кернеса використовують старі схеми й улюблених підрядників. Конкуренція й ринкові вимоги – це не для Харкова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook