ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як Захарченко та інші ватажки терористів "скидаються" в український бюджет

Низка очільників терористичних бандформувань ведуть бізнес на підконтрольній Україні території, відраховуючи всі податки та збори

Depo.
21 лютого 2017 10:00
ФОТО: depo.ua

Олександр Володимирович Захарченко – "голова" маріонеткової терористичного угруповання "ДНР" з 4 листопада 2014 року. За відомостями журналістів, в.о. заступника "голови ради міністрів "ДНР" з 11 квітня 2016 року, "міністр доходів і зборів "ДНР" із 14 вересня 2014 року Тимофєєв Олександр Юрійович – кум Олександра Захарченка.

11 травня 2014 року в тому числі ці терористи "ДНР" організували фейковий "референдум" про свою "незалежність". Саме ці два ватажки – Захарченко і Тимофєєв – вже після проведення голосування зареєстрували 23 травня 2014 року в українському законодавчому полі Громадську організацію "Оплот Донбасу" (керівник – Захарченко О.В.).

Головне слідче управління СБУ здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Захарченка в участі у діяльності терористичної організації "ДНР". СБУ встановлено, що Захарченко, будучи лідером ГО "Оплот Донбасу", разом із підконтрольними йому бойовиками цієї організації у квітні 2014 року приєднався до членів терористичної організації "ДНР".

А вже через місяць Захарченко вирішив законодавчо зареєструвати свою терористичну організацію в українському реєстрі.

ГО "Оплот Донбасу" – мабуть, найбільш медійно активна громадська організація в терористичній "ДНР". Практично кожен день можна знайти світлини та новини про якісь круглі столи, конференції в "ДНР" за участі цієї громадської організації.

Однак це ще не все. Захарченко й Тимофєєв вирішили не тільки тероризмом у складі зареєстрованої організації "Оплот Донбасу" займатися, а й ще і бізнесом. Специфічним охоронним бізнесом.

3 липня 2014 року під час запеклих боїв на Донбасі Захарченко та Тимофєєв зареєстрували на території України підприємство з такою ж, як і громадська організація, назвою – ТОВ "Оплот Донбасу", що й займається охоронним бізнесом (згідно КВЕД підприємства).

Станом на 15 лютого 2017 року і ГО, і ТОВ "Оплот Донбасу" перебувають на обліку в українських органах доходів та зборів і не мають податкового боргу. Організації перебувають на обліку в Маріупольській об'єднаній державній податковій інспекції ГУ ДФС в Донецькій області. Відтак, охоронне підприємство терориста Захарченка є економічно активним і сплачує податки в український бюджет.

Якщо український "бізнес" Захарченко обмежується ТОВ "Оплот Донбасу", то його кум Тимофєєв у цьому плані набагато активніший.

Олександр Тимофєєв, окрім ТОВ "Оплот Донбасу", є також співвласником ТОВ "Центр супутникового кабельного телебачення "ДОНСАТТВ", ТОВ "Центр супутникового кабельного телебачення "ДОНСАТТВ плюс" та ТОВ "Каолін Інвестгруп". Крім цього, Тимофєєв є серед засновників донецького обласного об'єднання "Голос міста".
"ДОНСАТТВ" та "ДОНСАТТВ плюс" мають перед Україної борги по податкам. Ці підприємства не ведуть, судячи з усього, діяльності на підконтрольній Україні території. Водночас, ТОВ "Каолін Інвестгруп" кума головного терориста "ДНР" не має податкового боргу.

Ще до війни, у 2013 році, Донецька облрада своїм рішенням надала ТОВ "Каолін Інвестгруп" надра в користування в Волноваському районі.

Перші дві компанії надають послуги супутникового кабельного телебачення на окупованих територіях.

Серед бізнес-партнерів терориста Тимофєєва зустрічаються такі ж вже відомі терористи "ДНР". Наприклад, у "ДОНСАТТВ" та "ДОНСАТТВ плюс" співвласниками Тимофєєва є Владислав Федоров та Юрій Будрін. Перший відомий як "депутат" ради одного з районів Донецька, а другий є "головою Кіровської районної адміністрації міста Донецька".

У ТОВ "Каолін Груп", де Тимофєєв є керівником та співвласником, 20% також має одіозний терорист Юрій Мартинов – "депутат народної ради "ДНР". З 2014 по 2016 рік батько Юрія, Ігор Мартинов, був в терористичній організації "ДНР" "мером Донецька".

Серед співвласників ТОВ "Каолін Груп" також є Сергій Рожинов, який є віце-президентом Федерації дзюдо України. В грудні 2016 року Сергій Рожинов разом із ватажками проросійських бойовиків "засвітився" в дитячому турнірі з дзюдо, організованому під егідою так званого МВС "ДНР".

Фірма займається добуванням декоративного і будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю.

Тож важко повірити, але люди, котрі винні в загибелі тисяч українців, продовжують займатися бізнесом в українському законодавчому полі. І це не якісь абсолютно невідомі особи, це перші особи терористичного угруповання "ДНР".

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків