Як у Харкові тренувалися знешкоджувати диверсантів

Протидиверсійні тренування провела у Харкові Служба безпеки України під егідою Антитерористичного центру при СБУ
Depo.
21 вересня 2016 17:27
ФОТО: depo.ua

Як повідомив Depo.Харків керівник прес-центру Управління СБУ в Харківській області, за сценарієм тренувань, група диверсантів підірвала технологічне обладнання Харківського обласного радіотелевізійного передавального центру, після чого зникла в невідомому напрямку.

Силовики мали локалізувати наслідки вибуху, оглянути місце події із залученням фахівців-вибухотехніків, визначити прикмети умовних диверсантів, розшукати та затримати їх.

Після аналізу зібраних даних у результаті проведення фільтраційних заходів правоохоронці затримали двох з них. Останній "диверсант", який забарикадувався у покинутій будівлі, був знешкоджений бійцями спецпідрозділу СБУ "Альфа".
Завданням тренувань було не лише відпрацювання алгоритму дій усіх суб’єктів антитерористичної діяльності в разі виникнення загроз, але й виявлення недоліків у системі заходів з протидії можливій диверсійній діяльності.

У навчаннях взяли участь усі регіональні суб’єкти антитерористичної діяльності: СБУ, поліція, Нацгвардія, ДСНС, ДПС, ЗСУ та курсанти профільних вищих військових навчальних закладів Харкова.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків