Як у Харкові найшвидшу бігунку обирали

У Харкові пройшов жіночий забіг "Women Run"

Як у Харкові найшвидшу бігунку обирали…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, легкоатлетичний пробіг "Women Run" пройшов вчора, 14 травня, в Харкові.

За відомостями міськради, у змаганнях взяли участь 70 аматорів та професійних спортсменок з різних міст України, зокрема, з Харкова, Сум, Донецька, Запоріжжя, Полтави.

Після розминки бігункам потрібно було подолати трасу 10 км (4 кола по 2,5 км), яка проходила проспектом Науки. Фінішували 65 дівчат, п'ятеро зійшли з дистанції.

Першою до фінішу за 35 хв. 35 сек. прийшла дворазова чемпіонка Європи з кросу Марина Немченко, другою з результатом 37 хв. 33 сек. стала Тетяна Вернигор (багаторазова призерка чемпіонатів України, переможецниця і призерка міжнародних пробігів), а третьою фінішувала Дарина Вдовиченко (призерка чемпіонатів України з бігу на 400 і 800 м, учасниця юнацького чемпіонату Європи), вона пробігла 10 км за 38 хв. 48 сек.

По закінченню забігу переможниці отримали грошові призи.

Найстаршій з учасниць пробігу, що фінішували, - 57 років, наймолодшій - 13 років.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові змагалися команди автомобілістів.