ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як депутатів Харківської міськради "поставили рачки" (ФОТО)

У Харкові розпочався загальноміський суботник, у якому беруть участь і депутати міської ради. "Зачинщик" потрібної справи - мер Геннадій Кернес
Depo.
25 квітня 2015 11:37
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Харківської міської ради, передає Харків.depo.ua.

"Планується, що в суботнику візьмуть участь близько 46 тисяч чоловік, у тому числі депутати Харківської міської ради, працівники апарату та департаментів міськради, районних адміністрацій", - йдеться в повідомленні.

У сквері 23 Серпня керівники міста займаються фарбуванням лавок, скопуванням квітників, впорядкуванням газонів.

Секретар Харківської міської ради Олександр Новак, який також гребе сквери на суботнику, зазначив, що сьогодні роботи ведуться не тільки в парках, а й у дворах житлових будинків, на зупинках громадського транспорту. Секретар міськради висловив упевненість, що після сьогоднішнього масштабного суботника місто Харків буде повністю приведено до ладу напередодні травневих свят.

На фото: ліворуч - секретар Харківської міськради Олександр Новак, праворуч - заступник Харківського міського голови Олександр Попов

Під час суботника, думають у міськраді, ліквідують 21 звалище, приберуть понад 520 га парків, скверів, дворів, вулиць і безгоспних територій, відремонтують близько 20 дитячих майданчиків. Також планується посадити 192 дерева, понад 400 кущів та 4 тис. квітів, упорядкувати місця розриттів, посіяти газони, кронувати дерева і провести низку інших робіт.