ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вже 14 країн ЄС ратифікували асоціацію з Україною, - МЗС

Вже 14 країн Європейського союзу повністю завершили процес ратифікації Угоди про асоціацію з Україною
Depo.
21 квітня 2015 17:39
ФОТО: depo.ua

Про це в ході брифінгу сьогодні заявив речник Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс, передає depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

"Станом на сьогодні повністю завершили внутрішні державні процедури та передали в генеральний секретаріат ради ЄС ратифікаційні грамоти вже 14 держав, зокрема Болгарія, Велика Британія, Данія, Естонія, Ірландія, Латвія, Литва, Мальта, Польща, Румунія, Словаччина, Угорщина, Хорватія і Швеція", - заявив Перебийніс.

За його словами, ще у трьох державах угода була ратифікована парламентами і очікує на відповідне підписання главами держав - це Люксембург, Фінляндія та Іспанія.

Ще у трьох державах (Німеччина, Чехія та Нідерланди) угода була ратифікована однією з палат національного парламенту і очікує на ратифікацію другою палатою.

У восьми державах (Австрія, Бельгія, Греція, Італія, Кіпр, Португалія, Словенія, Франція) процедури підготовки до ратифікації тривають.

"Ми розраховуємо, що решта держав прискорять ратифікацію угоди, щоб весь цей процес завершився до кінця нинішнього року", - резюмував Перебийніс.