ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волонтери вже перевдягають АТОшників у літню форму

Харківські доброчинці переодягають бійців на літній лад - для АТОшників збирають легку форму, літні берці, маскувальні сітки та будівельні матеріали
Depo.
16 квітня 2015 09:59
ФОТО: depo.ua

Сезонну допомогу вже зараз замовляють волонтерам, перший літній транш допомоги в АТО днями везуть харківські благодійники, повідомляє Телеканал 24, передає кореспондент Харків.depo.ua.

Літньої форми на передову волонтери зібрали близько двохсот комплектів, до неї ще 250 полегшених берців. Доброчинці поступово переодягають бійців у літній одяг.

"Хлопців, ті, хто перебуває там з 3 хвилі мобілізації, які там 7-9 місяців в зоні АТО, потрібно переодягнути в полегшену форму літню і полегшені берци. З попередньої поїздки буквально на кожному посту просили вже літнє взуття, бо стає тепліше, важко стояти жарко, неприємно", - розповідає волонтер.

До літнього одягу в так звану "сезонну" гуманітарку додають дощовики, плащі та будівельні матеріали для зведення нових бліндажів. На прохання військових, знову замовляють маскувальні сітки та "кікімори".

Щодалі, кажуть волонетри, виконувати замовлення передової все важче. Ресурси небайдужих вичерпуються, допомоги поменшало. Втім, опускати руки тут не планують і надалі приймають нові замовлення від захисників.