ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волонтери полагодили БРДМ для бійців АТО (ФОТОФАКТ)

Волонтери передали 22-му окремому батальйону тероборони "Харків" відремонтовану броньовану розвідувально-дозорну машину
Depo.
27 травня 2015 13:55
ФОТО: depo.ua
Волонтери полагодили БРДМ для бійців АТО (ФОТОФАКТ)
Волонтери полагодили БРДМ для бійців АТО (ФОТОФАКТ)

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили волонтери БФ "Мир и порядок".

Для цієї машини був проведений капітальний ремонт двигуна, систем охолодження і підтримки тиску в колесах, а також косметичний ремонт - фарбування, встановлення дзеркал і т.д. Після фінальної обкатки БРДМ відправилася в розташування підрозділу.

Необхідність в ремонті техніки виникла після створення батальйону - у розпорядженні підрозділу надійшло три танки і чотири БРДМ. З шести машин на ходу виявилася тільки одна. Танки були відремонтовані на Харківському танкоремонтному заводі.

Робота по ремонту БРДМ почалася, як тільки машини надійшли на підприємство "Люботинська автотранспортна майстерня" ДП "Південна залізниця".

"Деякі деталі і матеріали діставали самі працівники майстерні. Велика частина купувалася на авторинку, дещо - знаходилося через друзів і знайомих. Але в підсумку машини повністю відремонтовані і готові до служби", - розповів координатор проекту Петро Марков.

За словами начальника майстерні Григорія Шевченка, двигуни проходили повну обкатку - і на стендах, і після установки на машини. Був проведений капітальний ремонт двигунів, систем охолодження і гальмування, ходової частини і виправлені інші дрібні ушкодження.

"У самому ремонті особливих труднощів не було, але із запчастинами і матеріалами довелося побігати. Тут нам допомагали волонтери, та й багато працівників майстерні проявляли ініціативу, підключали знайомства, шукали в наших запасах. Деякі з нас залишалися тут і по вихідних, і після роботи, бо розуміли, що працюємо для армії, для країни. Якщо знадобиться, попрацюємо ще", - розповів керівник майстерні.

Зараз повністю справний БРДМ, як і дві раніше відремонтовані машини, несе бойову службу в 22-му окремому батальйоні територіальної оборони "Харків" у складі 92-ї окремої механізованої бригади ЗСУ.