Візити європейських посадовців змінюють на краще уявлення про Україну в Європі, - Світлична

Голова Харківської ОДА Юлія Світлична у складі делегації Конгресу регіональних влад Ради Європи бере участь у заходах в Києві, де 21 та 22 листопада перебуватиме керівництво однієї з трьох найвпливовіших інституцій РЄ

Depo.
21 листопада 2017 09:22
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

"Під час візиту делегації до Києва заплановано зустрічі з керівництвом Кабінету міністрів та Верховної Ради України, з Уповноваженим президента України у справах кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим, а також з київською міською владою", - розповіла віце-президент Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, голова Харківської ОДА Юлія Світлична.

Вона також повідомила, що 22 листопада за участю керівництва Конгресу та особисто його президента Гудрун Мюслер-Торнстром відбудеться засідання круглого столу "Зміцнення місцевої та регіональної демократії в Україні". У заході візьме участь національна делегація України в Конгресі, керівництво Асоціації міст України, асоціацій обласних та районних рад і сільських та селищних рад України. Також до участі запрошено представників асоціацій об'єднаних громад.

"У рамках круглого столу плануємо обговорити низку важливих питань, а крім того - надамо можливість керівництву одного з найвпливовіших європейських представницьких органів ознайомитися зі справжнім станом справ в Україні", - сказала Світлична.

Вона зазначила, що поїздки в Україну представників європейських регіонів суттєво змінюють на краще уявлення про нашу країну в Європі, свідченням чого стало проведення в Харкові засідання Моніторингового комітету Конгресу 27 червня 2017 року.

Нагадаємо, Світличну у жовтні 2016 року обрали віце-президентом Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, вона входить до складу Бюро Конгресу та є членом Моніторингового комітету.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків