Військові у Харківській області просять обмежити продаж алкоголю

Дислокований у райцентрі Лозова батальон ЗСУ "Донбас-Україна" звернувся до влади району з пропозицією обмежити продаж алкоголю людям у формі
Depo.
1 листопада 2016 15:54
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків із посиланням на сторінку окремого батальону спецпризначення ЗСУ "Донбас-Україна" у Facebook, командування батальону звернулося до лозівського міського голови із пропозицією про прийняття рішення щодо заборони продажу алкогольних напоїв особам у військовій формі.

Таке рішення має бути прийняте "з метою мінімізації негативних наслідків, пов’язаних з періодом адаптації батальйону до життя поза зоною АТО".

Батальон визнає, що саме на бійцях дислокованого у Лозовій підрозділу лежить моральна відповідальність за порушення громадчського порядку, хоча їх часто чинять військовослужбовці "не з числа особового складу батальйону "Донбас-Україна".

До прийняття Лозівським міськвиконкомом такого рішення командуванням батальону проведено ряд зустрічей з суб’єктами господарювання, які займаються реалізацією алкогольної продукції. Підприємці з розумінням поставились до цієї проблеми і виявили готовність відмовитись від реалізації алкогольної продукції військовослужбовцям ЗСУ.

Проведені також профілактичні і дисциплінарні заходи з особовим складом. Військовослужбовці, помічені в порушеннях, понесли покарання. "Особливо наголошено на потребі збереження доброго імені батальйону, відповідальності перед пам’яттю побратимів, які загинули в боротьбі із зовнішнім агресором", - пишуть автори повідомлення.

Також наголошується, що командири інших військових частин, військовослужбовці яких помічені або будуть помічені в порушеннях громадського порядку і Статуту ЗСУ на території міста Лозова, негайно інформуються про негідну поведінку своїх підопічних.

З метою зміцнення військової дисципліни, з числа військовослужбовців батальйону "Донбас-Україна" створюється відповідний спеціалізований підрозділ, на якого будуть покладені функції військової комендатури.

Бійці батальону звернулися до мешканців Лозової з "наполегливим проханням" негайно повідомляти про факти будь-яких порушень громадського порядку особами у військовій формі.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків