Відомий харківський сепаратист сів, не виходячи з колонії

Харківського сепаратиста Олега Новікова, який був засуджений за посягання на територіальну цілісність України, засудили ще раз – за шахрайство та підроблення документів
Depo.
7 вересня 2016 13:55
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків, сьогодні, 7 вересня, Дзержинський райсуд Харкова визнав Новікова винним у скоєнні злочинів за ч. 1, 3 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) та ч. 1, 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі.

Наразі Новіков відбуває призначене раніше Московським райсудом Харкова покарання за скоєння злочину за ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність України) у вигляді трьох років позбавлення волі. Він знаходиться у колонії у Львівській області.

За сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, загалом Новіков засуджений до чотирьох років ув’язнення.

Термін відбування покарання рахується з моменту затримання Новікова - 20 січня 2015 року.

Довідка Depo.Харків. У травні 2015 року лідер громадської організації "Исход" Олег Новіков був засуджений до трьох років позбавлення волі. Він був визнаний винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.110 КК України, а саме в закликах до зміни територіальних кордонів України. Ці заклики він виклав у своєму відеозверненні на початку жовтня 2014 року після того, як 27 вересня 2014 року був заборонений "Марш миру", а на інший день знесений пам'ятник Леніну.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків