Вибухи на арсеналі в Балаклії: Суд покарав військового за крадіжку боєприпасів

За шість "ходок" військовий виніс з частини у Балаклії 24 гільзи від 152 мм пострілів

Вирок Балаклійського райсуду Харківської області від 16 березня опублікований у Єдиному реєстрі судових рішень, передає Depo.Харків.

За даними суду, обвинувачений до 1 серпня 2017 року обіймав посаду стрільця загону воєнізованої охорони військової частини А1352 та відповідав за військове майно.

Вночі 23 березня 2017 року на території частини сталася низка вибухів, внаслідок яких були пошкоджені боєприпаси та частину огорожі. У подальшому прилегла до частини територія була очищена від залишків боєприпасів, які перевезли на зберігання на технічну територію.

В ніч з 19 на 20 липня 2017 року військовий через пошкоджену огорожу проник на технічну території частини та взяв чотири латунні гільзи від 152 мм пострілів, виніс їх за межі частини і сховав у лісосмузі. За ніч він зробив шість "ходок", вкравши таким чином 24 гільзи.

Залишкова вартість гільз складає 9,8 тис. грн.

30 вересня 2017 року між військовим прокурором та підсудним була укладена угода про визнання винуватості.

Суд угоду затвердив та визнав військового винним у скоєнні злочину за ч. 2 ст. 191 Кримінального кодексу України, призначивши йому покарання у вигляді одного року обмеження волі із позбавленням права обіймати посади з виконанням організаційно - розпорядчих функцій на один рік.

Як повідомляв Depo.Харків, в ніч на 23 березня 2017 року на складах артилерійських боєприпасів на околиці Балаклії Харківської області спалахнула пожежа й почали вибухати боєприпаси. З околиць складів радіусом у 10 кілометрів евакуйовували майже 20 тисяч людей. Пожежу згодом ліквідували. Як головну версію подій розглядають диверсію, хоча не виключають і версії службового недбальства.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #вибух