ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ватний ультрас з Кримнашу: Путін нас обдурив, як і Янукович

Depo.ua поспілкувався з одним із севастопольських фанів, який проміняв Україну на Росію. Абсурдність його думок вражає, але навіть попри шалене зомбування в його голові прокидається розуміння втраченого майбутнього через звичайну дурість
Depo.
9 квітня 2015 15:35
ФОТО: depo.ua
Ватний ультрас з Кримнашу: Путін нас обдурив, як і Янукович
Ватний ультрас з Кримнашу: Путін нас обдурив, як і Янукович

Наш герой - ультрас ФК "Севастополь", який легко змінив український прапор на російський, почавши любити новостворений "СКЧФ". Прізвище ми не стали давати, щоб у хлопця не було проблем в Криму. Він - звичайнісінький 20-річний парубок. Поговорити з ним нам порадив один з проукраїнських фанів "Севастополя", який покинув Крим після анексії. 

- Денисе, як живеться Вам зараз у Криму? Задоволені тим, що "Кримнаш повернувся на батьківщину"?

- Так, задоволений. З однієї сторони - добре, а з іншої - не так, як ми всі хотіли...

- А як ви всі хотіли?

- Точно, щоб не було гірше, ніж в Україні. Товари в магазинах... ціни абсурдні, ще й вибору особливого нема. Футболу теж немає. Зарплати вищі в бюджетників, а нам, молодим хлопцям, важко себе знайти тут. Я ще студент, а от ті, хто закінчують навчання - хіба у Росію їхати чогось досягати. У футболі стали любителями. Росія навіть гроші не поспішає вкладати в півострів. Всі очікували, що тут побудують нові бази відпочинку, поїдуть туристи, а минулого літа - це був жах. Хоча, це все санкції західні..

- Тобто у всьому винен Захід?

- Так. Вони принижують волю людей всюди. Крим завжди був російським. Тут завжди говорили російською, думали російською, студенти мріяли вчитися у Москві, а в Україні утискали російську мову і хотіли змусити нас говорити українською.

- Хто хотів це зробити? Янукович?

- Всі. Москаль, коли був главою МВС Криму, притісняв фанів. А українську мову нам нав'язував ще Ющенко.

- Тобто, у всьому винен Ющенко?

- Ну як, з телевізора постійно говорив про одну мову, а ми хотіли російську.

- Ясно, давай повернемося у часи української влади на півострові. Ти разом з фанами "Севастополя" був патріотом України?

- Так, ми українські прапори вивішували на матчах. Я любив Україну, звичайно, як і всі.

- А потім полюбив Росію....?

- Після Майдану, так.

- І що ж такого тобі зробив Майдан?

- Я досить добре усвідомлюю, що там банально всіх купили. Якби Росія нам не допомогла, то замість Чорноморського флоту в Севастополі збудували б базу НАТО.

- Де ти про такий абсурд почув? Багато зараз баз НАТО в Україні?

- Ну, мабуть, баз немає, але ще будуть. Цю інформацію я чув від друзів та по телевізору.

- А які канали, якщо не секрет?

- Рен-ТВ, Росія-1...також українські деякі. Фільтрував інформацію. До чого взагалі ці питання. Я більше не хочу говорити..

- Розкажи, а багато ультрас "Севастополя" стали глорити за Росію, "Новоросію", "СКЧФ", "ДНР", "ЛНР"?

- Були ті, хто виїхав на територію України. Спочатку я не розумів, чому так сталося. Аж поки сам не був запрошений на розмову до поліції. Місцеві "мєнти" фільтрували фанів, відсіюючи проукраїнських. Це мені не сподобалося, як і багатьом іншим, бо наче ж свобода вибору має бути в людини. Але з проукраїнськими ми більше не спілкуємося. Щодо російських прапорів - свідомо одягаю "троянду" (фанатський шарф) з триколором, бо не хочу війни.

- Якої війни? Як на Донбасі?

- Саме так

- А хто винен у тій війні?

- Всі винні. Путін нас обдурив, як і Янукович

- А прапори "ДНР", "Новоросії"?

- Це взагалі не наш фан-рух. Якісь невідомі люди приходять, вивішують, дуже багато фоткаються. У нашому двіжі не дуже підтримують цих воїнів з Донбасу, особливо після того, як вони у Крим оздоровлюватися їдуть. Там все на обличчях написано. Бандити якісь.

- Чи хотів би ти, щоб в Криму була Україна, а не Росія?

- Я хочу, щоб все було так, як колись. На цьому все.