UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В Харкові 20 співробітників інфекційної лікарні хворі на COVID-19

Навантаження високе, але всі необхідні реанімаційні дії виконуються

В Харкові 20 співробітників інфекційної…

Як передає Depo.Харків із посиланням на прес-службу ХОДА, 20 співробітників Обласної інфекційної лікарні хворі COVID-19.

Заданими ХОДА, серед хворих – директор Павло Нартов. Також коронавірусом заразилися три анестезіолога – завідувач відділенням і двоє лікарів з додаткових бригад, які прибули в лікарню на посилення. Наразі працюють п’ять анестезіологів. Навантаження високе, але всі необхідні реанімаційні дії виконуються.

Лікарнею зараз керує співробітник Харківської медичної академії післядипломної освіти Валентина Маслова. Вона поєднувала ХМАПО і інфекційну лікарнію, зараз основним місцем роботи буде саме вона. Офіційно обов'язки на неї покладуть з вівторка. Методичну допомогу надає лікар обласної дитячої інфекційної лікарні Дмитро Кухар.

На даний момент в лікарні знаходяться 175 пацієнтів. Заповнюваність закладу почала знижуватися. Проте прямо зараз ведеться робота по виписці і переведенню частини пацієнтів в 17-ту міську лікарню. Там розгорнуто 60 ліжок (40 загальної терапії, 20 – інтенсивної). Також 40 ліжок розгорнуто в дитячій інфекційній лікарні (11 з них вже заповнені). Також готові підключати 13-ту міську лікарню. Неважких пацієнтів в районах продовжують приймати районні лікарні, що увійшли до списку установ, які беруть з COVID-19. На завтра наповненість інфекційної лікарні повинна досягти близько 50%. Регулювати заповнюваність лікарні, виписку пацієнтів і їх переведення до інших лікувальних установ – це прямий обов'язок директора КНП ХОР "Обласна інфекційна лікарня". Необхідні заходи директором не вживалися.

На даний момент на рахунках обласної інфекційної лікарні 1,5 млн грн, це цільові гроші на закупівлю ліків. І такий залишок був на кінець кожного місяця під час війни з COVID-19. Чому ліки не закуплені –  це і з'ясовувала перевірка. В ХОДА зазначили, що закупівлі проводить сама лікарня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"