В харківській чебуречній продавали горілку без ліцензії

Торгівля спиртним здійснювалась також без касового апарату
Depo.
26 жовтня 2016 13:23
ФОТО: depo.ua
В харківській чебуречній продавали горілку без ліцензії
В харківській чебуречній продавали горілку без ліцензії

Як повідомила Depo.Харків Державна фіскальна служба в регіоні, громадськість, фахівці фіскальної служби, податкові міліціонери та журналісти провели черговий спільний виїзд з виявлення "наливайок" поблизу від метро "Індустріальна".

Як розповіли у ДФС, побачивши відеокамери та групу людей, деякі спритники встигли позачиняти свої алкогольні крамниці. Однак в "Чебуречній" діяльність вирішили не припиняти і продовжували реалізовувати громадянам окрім пиріжків ще й оковиту. Комплект 2 по 50 та стакан соку продавали по 22 грн. В той же час, ніяких дозвільних документів та ліцензій в наявності на "точці" не було. У закладі спостерігалася звична картина - невелике приміщення без касового апарату.

Як пояснила продавчиня, вона вирішила пожаліти покупця й налила йому з пляшки, яку придбала для свого племінника. Жіночка стверджувала, що вона знаходиться на робочому місці перший день і хазяїна "точки" навіть в очі не бачила тільки розмовляла по телефону.

В ході обстеження приміщення в морозильній камері, яка, за словами реалізатора, "не працює та не використовується", було знайдено пляшки з пивом та 10 пляшок горілки. Весь товар конфісковано та відправлено на експертизу, а на продавчиню складено протокол про адмінправопорушення.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків