Україну та Японію поєднують 25 років плідної співпраці, - Світлична (ФОТО)

Голова Харківської ОДА Юлія Світлична та посол Японії в Україні Сумі Шігекі долучилися до створення алеї сакури у Харкові

Depo.
12 жовтня 2017 14:01
ФОТО: depo.ua
Україну та Японію поєднують 25 років плідної співпраці, - Світлична (ФОТО)

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської обладміністрації, 12 жовтня голова ОДА Юлія Світлична та Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі взяли участь в урочистій церемонії висадження дерев у ЦПКіВ ім. Горького.

"Сьогодні у рамках проведення Року Японії в Україні ми маємо змогу долучитись до японської культури. Мені дуже приємно, що Харківська область приєдналась до заходів, які проводяться по всій Україні", - зазначила Світлична.

Вона також нагадала, що навесні цього року в області вже було висаджено 40 саджанців сакури. Сьогоднішня алея з 80 дерев з'явиться на честь ювілею встановлення дипломатичних відносин між Україною і Японією.

"Наші країни поєднують 25 років плідної співпраці, наповненої довірою, відкритістю та надійністю. Реалізація спільних проектів в економічній та культурно-гуманітарній сферах між Японією та Харківською областю має корисні результати для обох сторін. Я впевнена, що сьогоднішня церемонія висадження дерев сакури стане новим імпульсом для подальшого розвитку відносин між Харківщиною та Японією", - зазначила Світлична.

До висадження сакури долучилися воїни АТО. Після церемонії учасники акції вирушили провідати пацієнтів обласного госпіталю ветеранів війни.

Як повідомляв Depo.Харків, у центрі Житомира висадили сакури.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків