Українців попросили не одягатися яскраво в Таїланді: в країні річний траур

У Таїланді оголошено річний траур після смерті короля цієї країни
Depo.
18 жовтня 2016 17:44
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, Міністерство закордонних справ України звернулося до громадян з проханням по можливості утримуватися у цей період від носіння в публічних місцях, насамперед Бангкоку, відвертого одягу чи одягу у яскравих, різнобарвних кольорах.

За вдіомостями МЗС, це викликано сумними подіями, які переживає тайське суспільство через смерть Його Величності Короля Таїланду і необхідністю врахування відповідних поминальних правил, оголошених Урядом цієї країни.

Офіційний траур в Таїланді розпочався 13 жовтня і триватиме протягом року. Мешканці цієї країни в цей період будуть носити одяг переважно чорного кольору. Хоча іноземні туристи не зобов‘язані дотримуватись цього правила, МЗС рекомендує по можливості дотримуватись стриманих кольорів одягу, а також вести себе стримано у публічних місцях та виявляти повагу до почуттів та традицій тайського народу.

Водночас, використання одягу для купання та відпочинку в спеціально визначених для цього місцях (басейни, морське побережжя тощо), не повинні викликати зауважень.

МЗС України просить враховувати, що згідно тайського законодавства, будь-які прояви неповаги до короля чи членів королівської родини, включаючи коментарі в соціальних мережах, можуть каратися тривалими термінами позбавлення волі до 15 років.

Розпорядок роботи лікарень, банківських та державних установ, торговельних центрів, як правило, залишається незмінним.

Для громадян України, які планували відвідати в Таїланді розважально-концертні програми, традиційні для цієї країни фестивалі та виставки, МЗС просить урахувати, що багато з них на період офіційного трауру скасовано, а деякі перенесено на пізніші дати. Із детальнішою інформацією щодо таких заходів можна ознайомитися на веб-сайті Туристичної адміністрації Таїланду або за відповідною "гарячою лінією" 1672.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків