У центрі Харкова влаштують концерти на воді

З 20 по 24 серпня в районі скверу "Стрілка" пройдуть святкові заходи, присвячені Дню Харкова та Дню Незалежності України
Depo.
19 серпня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, концерти пройдуть на сцені, яка встановлена на воді.

У концертах візьмуть участь виконавці джазової та поп-рок-музики, оперні та естрадні співаки, танцювальні та вокальні колективи міста.

Так, 20 серпня пройде концертна джазова програма, яку виконають джазові ансамблі, театри пісні, шоу-балети. Початок концерту - о 19:30.

21 серпня перед гостями виступлять колективи сучасної хореографії та хіп-хопу, вокальні колективи, в тому числі фіналісти національного відбору Євробачення 2016, харківська поп-рок-група "PRINGLEZ". Початок - о 19:30.

22 серпня пройде шоу-програма, в рамках якої відбудеться вистава "Лабораторії божевільних вчених" і проекційно-лазерне шоу на воді. Початок - о 19:30.

23 серпня відбудеться концерт за участю переможців та фіналістів телевізонних шоу талантів і Великого Слобожанського ансамблю пісні і танцю, духових оркестрів, а також оперного співака Володимира Гришка. Початок - о 19:00.

24 серпня перед відвідувачами виступить театр народної музики України "Обереги", група "Місто" і пройде проекційно-лазерне шоу на воді. Початок - о 19:30.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків