ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У США оприлюднили прізвища російських кураторів бойовиків (ФОТОФАКТ)

В США оприлюднили докази, що ключову роль в окупації територій України відіграють п'ять російських генералів і російський полковник
Depo.
2 липня 2015 17:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Українська правда, передає depo.ua.

Видання оприлюднило презентацію СБУ, яка була передана Білому Дому, Держдепартаменту та Розвідці США минулого місяця.

"Американські офіційні особи підтвердили отримання документу та повідомили, що інформація, яка міститься в ньому, в цілому відповідає даним американської розвідки щодо російської діяльності в Україні. За понад рік чиновники з США і НАТО звинуватили російські сили спецпризначення та військову розвідку у допомозі сепаратистам в Україні", - пише видання.

Згідно з повідомленням СБУ, до ситуації на Донбасі причетні генерал-майор Олег Муссович Цеков, командир 200-й окремої мотострілкової Печенезької бригади також відомий як Олег Турнов, командир другої бригади "народної міліції "ЛНР".

Ще одним військовим, який впливає на ситуацію на Донбасі, є генерал-майор Валерій Миколайович Солодчук, якого називають командиром першої армії сил "Новоросії" в Донецьку.

Також вказаний генерал-майор Сергій Юрійович Кузовлєв, який командує регулярними російськими силами спецоперацій в районі Луганська.

Генерал-майор Олексій Володимирович Завізьон, координатор російських регулярних сил спецоперацій в донецькому регіоні.

Крім того ідентифіковано Генера-майора Романа Олександровича Шадріна та полковника Анатолій Костянтиновича Баранкевича - колишнього міністра оборони у Південній Осетії, а тепер радник з бойової готовності в "ЛНР".