У службі зайнятості розповіли, кому на Харківщині пропонують найбільші зарплати

У Харківській області станом на 1 січня найбільш оплачуваною є професія законодавців, службовців та керівників, найменш оплачуваною – фахівців

У службі зайнятості розповіли, кому на Х…

У Харківській області станом на 1 січня розмір середньої заробітної плати становить 6 741 грн, повідомили Depo.Харків у Харківському обласному центрі зайнятості.  

Найбільшу зарплату пропонують на посаді муляра (18,7 тис. грн). У першу п’ятірку також входять наступні професії: зоотехнік (18 тис. грн), плавильник металу та сплавів (17 тис. грн), головний механік (15 212 грн), керуючий фермою (15 тис. грн).

Далі, за даними центру, йдуть наступні спеціальності:

  • рибовод (15 тис. грн);
  • контролер пасажирського транспорту (15 тис. грн);
  • налагоджувальник холодноштампувального устаткування (15 тис. грн);
  • машиніст бурової установки (14 876 грн);
  • коваль-штампувальник (14,8 тис. грн).

В останню п’ятірку професій, за якими розмір зарплати є найбільшим серед усіх, входять: монтажник гіпсокартонних конструкцій (12 тис. грн), налагоджувальник автоматичних ліній і агрегатних верстатів (12 тис. грн), налагоджувальник устаткування у виробництві харчової продукції (12 тис. грн), випробувач герметичності (12 тис. грн), ливарник металів та сплавів (12 тис. грн).

Заробітна плата у вакансіях за професійними групами станом на 1 січня становила: 5 649 грн отримували фахівці, 5 728 грн - представники найпростіших професій, 5 869 грн - працівники сфери торгівлі та послуг, 5 871 грн - технічні службовці, 5 952 грн - робітники сільського господарства, 6 254 грн - професіонали, 8095 грн - робітники з обслуговування експлуатації устаткування, 8 103 грн - кваліфіковані робітники з інструментом, 8 319 грн – законодавці, службовці та керівники.

Як повідомляв Depo.Харків, АМКУ підозрює харківську фірму в недобросовісній конкуренції. За даними АМКУ, підприємство поширило неправдиву інформацію щодо того, що продукція фірми "рекомендована Міністерством охорони здоров’я України".

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"