У серпні декілька тисяч харків’ян отримають повістки

До кінця серпня до райвійськкоматів на Харківщині планують викликати декілька тисяч мешканців міста та області
Depo.
9 серпня 2016 10:00
ФОТО: depo.ua
У серпні декілька тисяч харків’ян отримають повістки
У серпні декілька тисяч харків’ян отримають повістки

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у Регіональному медіа-центрі Міноборони України в Харківській області, військовозобов’язаних викликатимуть для уточнення особистих даних.

Вони отримають повістки і мають прибути у визначений час до військових установ.

"Хочу запобігти появі різного роду чуткам. Ніякої підготовки до мобілізації не йдеться, - заявив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін. - Ця робота планова і проводиться з метою зміцнення обороноздатності країни. Ми спілкуватимемося із потенційними воїнами-контрактниками, вивчатимемо їхні можливості та пропонуватимемо добровільно піти до війська".

Також у військкоматі відзначили, що у вересні 2016 року із 600 військовозобов’язаними проведуть військові збори на одному з полігонів Чернігівщини.

"Ми викличемо до війська декілька сотень харків’ян на 10 діб. Усі вони на короткий час стануть воїнами двох окремих бригад Збройних Сил України, де більшість з них колись служили. При цьому, про якусь відправку до зони бойових дій не йдеться. Робиться це для вдосконалення їхніх професійних навичок. До того ж, хлопці отримають чергові звання військовослужбовців запасу", - додав Калгушкін.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків