ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Райніна розповіли, як прославляють героїв АТО

На території Харкова та області вже створено 31 куточок слави героїв АТО
Depo.
21 квітня 2015 12:33
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації із посиланням на заступника голови ХОДА Юлію Світличну.

"В кожному навчальному закладі, де навчалися 46 героїв АТО, будуть увічнені їхні імена для того, щоб школярі, підростаюче покоління знали - на кого їм рівнятися, з кого брати приклад. На всій території Харкова та Харківської області створений 31 куточок слави героїв АТО", - сказала Світлична.

Вона також зазначила, що встановлено 5 меморіальних дощок, підготовлено 6 стендів з автобіографіями героїв, а одна з вулиць у м.Ізюмі вже перейменована на честь героя АТО.

"Процедура перейменування вулиць вимагає певного часу і витрат фінансових ресурсів, тому вона - трохи довше, але ця робота буде продовжуватися і на території міста Харкова та області", - підкреслила заступник голови ХОДА.

Зокрема, встановлені меморіальні дошки:

на будівлях 4-х загальноосвітніх навчальних закладів (Балаклійський, Близнюківський, Великобурлуцький, Дергачівський райони); на будівлі, де проживав воїн-герой АТО Постольний М.М. (Золочівський район, с. Петрівка);

Встановлені стенди "Герої не вмирають":

- у приміщеннях Близнюківського ліцею, Радгоспівської ЗОШ, Кіровської ЗОШ Близнюківської районної ради, Лозівської ЗОШ № 7;

- у Харківському університеті Повітряних Сил імені І.М. Кожедуба щодо вшанування пам'яті героїв-випускників вищого навчального закладу - Арциленка Д.Ю., Родіонова А.О.;

- у Богодухівській РДА та Богодухівському колегіумі № 2, де навчався Слісаренко С.П.,

- у Куп'янськ встановлено меморіальну Дошку Слави з портретами 4-х загиблих воїнів-земляків у зоні АТО, у 4-х загальноосвітніх навчальних закладах м. Куп'янськ, де навчалися воїни-герої АТО, оформлені куточки Слави;

- у м. Ізюм перейменовано провулок Артема на провулок Гончаренка (на честь загиблого в зоні АТО земляка Гончаренка С.В.).

В Ізюмській гімназії № 1 урочисте відкриття меморіальної дошки заплановано провести 25 травня;

Створені куточки Слави:

- у Барвінківській гімназії № 1, Барвінківській ЗОШ № 2 , Балаклійській та Морозівській ЗОШ Балаклійської районної ради, Бірківській та Таранівській ЗОШ Зміївської районної ради, Софіївській ЗОШ та Близнюківському ліцеї, Лозівському районному будинку дитячої та юнацької, Циркунівській ЗОШ, Валківському ліцеї імені О.С. Масельського, Пересічанській ЗОШ Дергачівської районної ради, Кобзівській ЗОШ Красноградської РДА, Краснокутській гімназії, Ягіднянській та Лісностінківській ЗОШ Куп'янської районної ради, Клугино-Башкірівській ЗОШ Чугуївської міської ради, Люботинській ЗОШ, Волохівській ЗОШ Вовчанської районної ради, Харківських загальноосвітніх школах № № 69, 10, 76, 115, 175, гімназії № 14.