ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Райніна розповіли, що буде зі "Стіною" на кордоні з РФ

Будівництво "Стіни" на кордоні з РФ відновлять після 10 травня
Depo.
16 квітня 2015 13:14
ФОТО: depo.ua

До земляних робіт на об'єкті планують залучити будівельні компанії та організації з прикордонних районів Харківської області, повідомили кореспонденту Харків.depo.ua у прес-службі Харківської облдержадміністрації.

Сьогодні в ХОДА пройшла нарада з питань територіальної оборони, участь у якій взяв радник прем'єр-міністра України Олександр Малін.

Головною темою наради стало вирішення питань земельних паїв, що знаходяться в зоні імплементації державного кордону. Для будівництва споруди необхідна 50-метрова смуга вздовж кордону, проте часто в цій зоні знаходяться орні землі.

Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін підкреслив: хоча землевідведення в 50-метровій прикордонній зоні не могло бути здійснено законним шляхом, відбирати у людей паї ніхто не має наміру.

На даний момент з господарями та орендарями землі ведуться переговори, їм пропонують альтернативні площі в глибині районів. Про проведену в цьому напрямку роботу відзвітували керівники держадміністрацій шести районів області, що межують з Російською Федерацією. У більшості районів переговори з орендарями земельних паїв проведені успішно.