ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Райніна похвалились будівництвом взводно-опорних пунктів

Харківщина підписала акти готовності по 12 взводно-опорних пунктах
Depo.
12 червня 2015 16:27
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації з посиланням на заступника голови ХОДА Євгена Шахненко.

"По 12 взводно-опорних пунктах ми вже підписали акти готовності. Ще на двох об'єктах тільки завершили будівництво, а готовність 11 фортифікаційних споруд становить 90%. За рештою шістьма пунктами терміни здачі перенесені на 20 і 26 червня з об'єктивних причин - через необхідність розмінування майданчиків", - зазначив Шахненко.

Він нагадав, що харківські будівельники приступили до виконання поставлених завдань, не чекаючи надходження фінансування з Кабінету Міністрів України. В даний момент на будівництві фортифікаційних споруд у Луганській області задіяні 13 будівельно-монтажних організацій нашого регіону.

Довідка: Капітальні оборонні споруди, що включають в себе систему бліндажів, окопів і укриттів для танків, БТР, мінометів, зенітних установок, з'являться на виконання постанови Кабінету Міністрів України.

На будівництво 300 взводно-опорних пунктів Кабмін виділив регіонам 850 млн. грн. Харківській області було поставлено завдання побудувати найбільшу кількість інженерних споруд - 31. Після закінчення робіт всі об'єкти будуть передані на баланс Міністерства оборони України.