ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Райніна кажуть, що проблем з будівництвом захисних споруд більше немає

Всі питання, які заважали будівництву захисних споруд в зоні АТО, вирішені
Depo.
15 травня 2015 15:26
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили кореспонденту Харків.depo.ua в прес-службі Харківської облдержадміністрації з посиланням на заступника голови ХОДА Євгена Шахненко.
Він зазначив, що протягом двох днів у зоні АТО працювала комісія, до складу якої увійшли представники Міністерства оборони України.

Перевіряючі проінспектували хід будівництва оборонних споруд.

"Комісія, яку я очолював, об'їхала 31 взводний-опорний пункт. На сьогоднішній день Харківська область є лідером у будівництві даних захисних споруд - повністю закінчені роботи на двох взводний-опорних пунктах і згідно з нашим графіком наступного тижня будуть готові ще чотири", - підкреслив Шахненко.

За його словами, об'єкти знаходяться на різній стадії готовності, але всі роботи планується завершити до 10 червня. В даний момент на будівництві фортифікаційних споруд у Луганській області задіяно 13 будівельно-монтажних організацій. Після здачі взводно-опорні пункти, які зводяться для захисту наших рубежів, будуть передані на баланс Міністерству оборони.

"На кожному об'єкті ми зустрічалися з представниками будівельних організацій, місцевої влади. Було дуже багато проблем з розмінуванням та охороною майданчиків, земельними ділянками, з під'їздом працівників і техніки, розселенням людей та технічним виконанням. Всі питання, які заважали будівництву захисних споруд в Луганській області, - вирішені", - запевнив заступник голови ХОДА.

Силами нашого регіону на виконання постанови Кабінету Міністрів України №107 від 18.03.2015 р. на території Луганської області планується побудувати 31 взводний-опорний пункт. Капітальні оборонні споруди, що включають в себе систему бліндажів та окопів, з'являться на всіх стратегічно важливих напрямках. В цілому, уздовж лінії фронту побудують близько 300 взводний-опорних пунктів.

Будівельники нашого регіону приступили до виконання поставлених завдань, не чекаючи надходження фінансування з Кабінету Міністрів. На сьогоднішній день в область з Києва вже надійшли 40 млн. грн. із запланованих 70-ти. Всі ці фінансові кошти будуть спрямовані для оплати виконаних робіт з будівництва оборонних споруд.