У рамках програми "Відродження Харкова" відкриті ще два дитячі садки, - Хомутиннік

У рамках програми "Відродження Харкова" в Немишлянському районі міста завершена реконструкція двох дитячих садків, відкритий додатковий набір у групи для 150 дітей

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі партії "Відродження".

Нові місця з’явилися у дитсадках №73 на вулиці Балканській, 17-а, де додатково зможуть відвідувати садок 55 вихованців, і №394 на Московському проспекті, 250-б, де організовані групи для ще 95 дітей.

Урочисте відкриття дошкільних закладів після реконструкції відбулося 17 травня за участі міського голови Харкова Геннадія Кернеса, а також народного депутата, співголови депутатської групи "Партія "Відродження" Віталія Хомутинніка, депутатів міської та обласної рад, батьків і дітей.

Як зазначив під час відкриття дитсадка №394 мер Харкова Геннадій Кернес, у 1998 році приміщення садочка передали Державній податковій інспекції у Немишлянському районі, однак 2016-го міській владі вдалося повернути будівлю у власність міста.

"Сьогодні ми приїхали для того, щоб відкрити цей довгоочікуваний дитсадок. Його відновлення – це наша спільна з Віталієм Хомутинніком перемога, яка дає можливість якнайкраще виховувати майбутнє покоління Харкова. Хочу побажати в цей день, щоб дітки із задоволенням сюди ходили, хотіли дружити і отримувати знання. А ми й надалі будемо максимально створювати умови для того, щоб майбутнє дітей нашого міста було таким, яким вони його бачать у своїх мріях", – сказав Геннадій Кернес.

Як зазначив співголова депутатської групи "Партія "Відродження" Віталій Хомутиннік, реконструкція дитячих садків, розширення кількості місць у дошкільних закладах є одним із постійних напрямів роботи в рамках програми "Відродження Харкова".

Він додав, що реконструкцію дитсадків у Немишлянському районі міста вдалося здійснити завдяки виділенню додаткового фінансування із держбюджету в 2016-2018 роках.

"Сьогодні відбулося відкриття додаткових груп у дитсадках, актового залу, дитячих і спортивних майданчиків. Спільними зусиллями – моїми як народного депутата, Харківського міського голови Геннадія Кернеса – ми з вами зробили таку добру справу! Це черговий наш спільний з мером крок у рамках програми "Відродження Харкова", яка була затверджена міським головою. Вона чітка та послідовна, підтримується міськими, обласними, народними депутатами. Ми розуміємо, що робитимемо завтра, що буде через рік. І це постійний рух вперед!", – сказав Віталій Хомутиннік.

У прес-службі зазначили, що відкриття нових дитячих садків у Немишлянському районі Харкова було однією з передвиборних обіцянок народного депутата, співголови депутатської групи "Партія "Відродження" Віталія Хомутинніка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook