У парку Горького з’являться живі гноми та Білосніжка

У парку ім. Горького будують новий розважальний комплекс із унікальним годинником
Depo.
23 серпня 2016 16:22
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, про це розповів менеджер з розвитку парку Андрій Шаптала.

Він розповів, що сповіщати харків'ян про поточний час будуть Білосніжка і гноми, при цьому відвідувачі побачать справжнє анімаційне шоу з фігурами, що рухаються і говорять.

"Після того, як Білосніжка звертається до гномів, що вже час прокидатися, хранитель годинника - гномик у зеленому - відкашлюється і будить інших гномів. Після цього сцена розгортається, і ми бачимо анімованих гномів, які рухаються і заводять годинник. Як тільки годинник заведений, гномики на вежі б'ють у дзвони, відбиваючи час. Я думаю, що це стане не тільки візитівкою і пам'яткою парку, а й Харкова в цілому", - зазначив Шаптала.

Годинник виготовили фахівці з Бельгії, які спеціалізуються на складних баштових механізмах європейських соборів і дзвіниць, а анімаційне шоу розробили американські фахівці, які співпрацюють із Діснейлендом.

Після відкриття розважального центру харків'яни зможуть спостерігати анімаційне шоу двічі на добу. Найімовірніше - о 15:00 і 18:00, коли в парку найбільше відвідувачів.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків