У Краснокутську посадили пенсіонера-зарізяку

У Харківській області пенсіонер, який порізав сусідів за межу, отримав 5 років позбавлення волі
Depo.
20 вересня 2016 17:34
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харківської області з посиланням на керівника Дергачівської місцевої прокуратури Володимира Пісоцького.

За його відомостями, у квітні 2015 року мешканець одного з сіл Краснокутського району, будучи напідпитку, затіяв сварку із сусідами, колі ті працювали на городі. Пенсіонер мав давню неприязнь до братів, що разом з родинами жили поруч з його домоволодінням. Предметом спору була межа між їхніми землями.

Коли старший із братів залишився один на вулиці, сусід вийшов з дому з кухонним ножем і ударив ним 39-річного чоловіка у живіт. Молодший 37-річний брат, який вибіг на допомогу, також був травмований зловмисником. Старший брат отримав тяжкі тілесні ушкодженні і був доставлений до лікарні, де переніс операцію. Молодший відбувся легкими тілесними ушкодженнями.

Цього тижня Краснокутський районний суд визнав винним 64-річного чоловіка за ч.1 ст.121 КК України (тяжкі тілесні ушкодження) та ч.1 ст.125 КК України (легкі тілесні ушкодження). Зловмисника засуджено до 5 років позбавлення волі.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків