У Харкові заради посади в ОДА звільнився заступник прокурора області

У Харкові з прокуратури області звільнився один із керівників Володимир Анушкевич

У Харкові заради посади в ОДА звільнився…

Як передає Depo.Харків, відповідну електронну декларацію перед звільненням за січень – листопад 2020 року подав заступник прокурора Харківської області Володимир Анушкевич.

 

Згідно до декларації, Анушкевич не має власного житла, а тільки має право користуватися квартирою площею 72 кв.м у Харкові (власник – Людмила Варяниця) та кімнатою площею 18 кв.м у Харкові (власник – Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова). Крім цього, Анушкевич має право на користування квартирою площею 179 кв.м у Луганську, яка належить його дружині Олені Анушкевич.

 

Власного автомобіля прокурор також не має. Натомість він має право користуватися автомобілем "Ауді А3" 2015 року випуску (належить дружині, ціна – 560 тис. грн), автомобілем "Сеат Ліон" 2015 року випуску (власник – Тамара Анушкевич, ціна – 578,9 тис. грн) і "Мазда СХ5" 2018 року випуску (власник – дружина, вартість – 851,4 тис. грн).

 

За звітний період Анушкевич отримав наступний дохід: зарплата у прокуратурі Харківської області – 568,5 тис. грн, виплати профспілки – 500 грн. Дружина отримала 29,5 тис. грн допомоги внутрішньо переміщеним особам і 9,5 тис. грн виплат при народженню дитини.

 

Готівкою Анушкевич задекларував 880 тис. грн, його дружина – 210 тис. грн. У банку прокурор має 86,7 тис. грн, його дружина – 1,3 тис. грн.

 

Як повідомляв Depo.Харків, 13 жовтня на позачерговому засіданні Кабінету міністрів України відбулося погодження кандидатури Анушкевича на посаду заступника голови Харківської ОДА.

 

Читайте також: Кабмін назвав прізвище нового голови Харківської ОДА

 

Хто така Айна Тимчук, яка стане керівницею Харківської ОДА

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"