У Харкові запустили продаж автобусних квитків онлайн

З серпня 2019 року у пасажирів м.Харкова та області з'явилася можливість купувати квитки на автобус в інтернеті

У Харкові запустили продаж автобусних кв…

Таку можливість надав український сервіс inBus.ua, який належить розробникам програмного забезпечення для автостанцій КоДрайв. Отже, сервіс продає безпосередньо всі квитки автостанцій, а не окремих перевізників. По суті, пасажири отримали віддалений доступ до квиткового ресурсу всіх офіційних автостанцій області. Крім покупки квитків, у пасажирів є можливість дізнатися розклад на сайті, а також відстежувати стан свого рейсу на онлайн-табло автостанції.

Купівля

Процес купівлі квитків займає лічені хвилини. Після оформлення, пасажиру приходить повідомлення на пошту і смс на телефон з посиланням на електронний квиток або обмінний бланк. У разі, якщо перевізник надає обмінний бланк, пасажиру необхідно звернутися в касу автостанції, де зобов'язані роздрукувати безкоштовно квиток, а з електронним квитком можна відразу сідати в автобус.

Оплата

Оплата квитків на сайті відбувається через систему LiqPay, яка забезпечує високу швидкість і безпеку проведення платежів, і дає можливість оплати карткою будь-якого банку. Ще це означає, що сервіс продажу квитків не зберігає у себе дані карти пасажира.

Повернення

Куплені онлайн квитки можна анулювати в особистому кабінеті. Сума повернення залежить від часу до відправлення рейсу. З правилами повернення можна ознайомитися на сайті inBus.ua. У разі зриву рейсу повертається повна вартість квитка.

Безпека

Відправлення всіх рейсів здійснюється з автостанцій, що гарантує пасажиру комфорт і безпеку. Так само кожен пасажир, який купує квиток онлайн обов'язково застрахований від нещасних випадків на транспорті.

Дешевше, ніж в касі

Як додатковий бонус до всіх переваг покупки квитків онлайн у вигляді комфорту і економії часу, пасажири отримують можливість заощадити гроші, тому що вартість квитків з відправленням від станцій Харкова і області нижче, ніж в касах автостанції. Дана програма лояльності доступна ще для Чернігівської та Миколаївської областей. В майбутньому сервіс планує зробити квитки онлайн дешевше для всіх регіонів України.

Актуальність

Програмне забезпечення компанії КоДрайв синхронізує дані на сайті inBus.ua з автостанціями кожну секунду, це дозволяє пасажирам оперативно отримувати тільки актуальну інформацію щодо квитків і стану рейсів. Наприклад, інші онлайн сервіси оновлюють квиткові бази раз в декілька днів, в такому випадку пасажир дізнається про відсутність квитка вже в процесі оплати.

Список станцій, які підключені до онлайн продажу

Харків АВ (пр. Гагаріна 22)

Харків АС2 (вул. Суздальські Ряди)

Харків АС3 (пл. Захисників України, 6)

Харків АС 6 (п-т Московський, 299 а)

Куп'янськ

Красноград

Ізюм

Валки

Лозова

Дворічна

Кегичівка

Нова Водолага

Вовчанськ

Борова

Сахновщина

Великий Бурлук

Ківшарівка

Первомайський

Краснокутськ

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook