У Харкові залізнична лікарня прийняла перших 10 хворих на коронавірус, – ОДА

У Харківській лікарні на залізничному транспорті №1 перебувають вже десять пацієнтів з коронавірусною хворобою

У Харкові залізнична лікарня прийняла пе…

Харківська лікарня на залізничному транспорті №1 почала приймати пацієнтів з коронавріусом 27 листопада, зараз у ній перебувають близько 10 хворих, повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської обладміністрації з посиланням на заступника голови ОДА Тараса Пастуха.

"Минулого тижня в нас було законтрактовано дві залізничні лікарні, вони обидві фактично готові для прийому хворих. Але, щоб не возити в них по два-три пацієнти, ми вирішили спершу відкрити одну лікарню. Ми просили, щоб одразу сюди дуже важких хворих не доставляли, щоб дати можливість лікарям адаптуватися до цієї роботи", - зазначив Пастух.

Загалом лікарня на залізничному транспорті №1 може прийняти 80-100 пацієнтів з COVID-19, сформовані чотири ковідні бригади лікарів. У заклад передали 50 кисневих концентраторів, також в ньому є централізований кисень: 12 точок у палатах інтенсивної терапії для допомоги хворим на апаратах ШВЛ.

"Ми входимо в режим роботи. Лікарню підготували в ті терміни, які для нас були визначені, повністю розділили її на "брудні" і "чисті" зони, щоб наші лікарі працювали в безпечних умовах. Зараз проводимо навчання бригад. Засобів захисту вистачає, ми підписали договір з НСЗУ, кошти на це виділяються. Медикаменти є. Персонал працює виключно за особистою заявою про згоду, і я вдячний, що люди працюють у цих умовах", - розповів генеральний директор залізничної лікарні Віктор Лищенко.

Читайте також: Харківська поліція розслідує підпал найбільшого ринку Східної Європи

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"