У Харкові за сприяння DCH Ярославського відкрився міжнародний форум сільгоспвиробників Agroport-2019

Щорічна міжнародна агро-промислова виставка та форум щодо підтримки сільгоспвиробників Agroport-2019 проходять в аеропорту Харкова за підтримки групи DCH Олександра Ярославського, обласної влади, а також за підтримки та участі Всесвітньої продовольчої організації ООН (FAO)

У Харкові за сприяння DCH Ярославського…

Як передає кореспондент Depo.Харків, у відкритті форуму взяли участь перший заступник голови Харківської ОДА Марк Беккер, віце-президент DCH Олена Дерев'янко, заступник міністра економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Інна Метельова.

Метельова привітала учасників форуму і запросила фермерів регіону до співпраці. Вона запевнила присутніх, що міністерство приділяє значну увагу розвитку малого сільгоспвиробника в районах.

"Фокус на регіональний розвиток, на розвиток села, фокус на нового виробника є сьогодні в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства. Звичайно, є низка питань, які потребують першочергового вирішення, особливо ті ініціативи, які спрямовані на сприйняття фермером, виробником подальшого розвитку села, кооперативів, органічного руху", - сказала Метельова.

Беккер в свою чергу відзначив збільшення обсягів сільгоспвиробництва в регіоні. Перший заступник голови Харківської ОДА подякував партнерам за організацію міжнародної виставки та інвестиції в розвиток Харківської області.

Віце-президент DCH Олена Дерев'янко додала, що нові економічні реалії і технологічний прогрес вимагає адекватних підходів і форматів комунікації сторін, зацікавлених у розвитку українського агропромислового комплексу. За словами віце-президента DCH, з 2020 року харківський Agroport "переїжджає" з Міжнародного аеропорту "Харків" в "Екополіс-ХТЗ" Олександра Ярославського.

"Ми вітаємо і підтримуємо ініціативу трансформувати Agroport в інноваційний агроіндустріальний парк. Свого часу Олександр Владиленович Ярославський і група DCH дали Харкову серйозний стимул для економічного розвитку, створивши інфраструктуру Євро-2012, включаючи сучасний харківський аеропорт. Зараз ми займаємося створенням екосистеми стимулювання інноваційної та інвестиційної активності на рідній Харківщині. Agroport в своїй харківської частині просто переїжджає з аеропорту на легендарний ХТЗ", - сказала вона.

В рамках дводенного форуму в Харкові пройде низка панельних дискусій за участю провідних українських сільгоспвиробників, банків, фермерів і представників Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook