У Харкові вперше прозвучить легендарна "Червона скрипка" Страдіварі

Уперше в Україні прозвучить один з найвідоміших музичних інструментів - легендарна "Червона скрипка" роботи Антоніо Страдіварі

Як повідомили Depo.Харків організатори заходу, історія цього інструменту послужила сюжетом для фільму "Червона скрипка", що здобув численні нагороди в області кіномистецтва, в тому числі і премію "Оскар" за кращу музику (2000 рік).

 

Стрічка оповідає про те, як скрипка містичним чином впливає на долі людей. Покази фільму пройдуть в Будинку Алчевських (ДК Поліції) 5 і 12 квітня. Початок показів о 19:00, вхід вільний. А звучання легендарного інструменту можна буде почути вже 10 травня, на сцені Палацу студентів Національного юридичного університету на концерті "Містична" Червона скрипка ".

 

Довідка Depo.Харків. Скрипка Страдіварі 1720 року – відома як "Червоний Мендельсон" або "Червона скрипка". Свою назву інструмент дістав через незвичайний червоний колір, який надає йому оригінальний лак. Однак "Червона скрипка" знаменита не лише оригінальним кольором. Інструмент має довгу і цікаву історію, яка, як вважається, надихнула канадського режисера Франсуа Жирара на створення фільму "Червона скрипка".

 

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області станом на 12:30 2 квітня опрацювали 100% протоколів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook