У Харкові виготовляють обладнання для Южно-Української АЕС

У Харкові в цехах АТ "Турбоатом" тривають роботи над обладнанням для енергоблока №2 Южно-Української АЕС

У Харкові виготовляють обладнання для Юж…

Про це повідомляє прес-служба АТ "Турбоатом", передає Depo.Харків.

 

За відомостями прес-служби, завод працює над виготовленням обладнання для модернізації проточної частини циліндру середнього тиску турбіни для енергоблока № 2 Южно-Української АЕС.

 

Так, лопатковий цех № 55 приступив до робіт з виготовлення напрямних лопаток для діафрагм і комплекту робочих лопаток для ротора середнього тиску. Частину напрямних лопаток передано до цеху механообробного та зварювального виробництва № 72 для збирання та зварювання діафрагм. Цехом лиття і поковок № 50 завершено виготовлення заготовок для діафрагм.

 

Раніше для блоку № 2 Южно-Української АЕС вже було відвантажене обладнання: ротор високого тиску, соплові апарати та діафрагми 2-7 ступенів циліндру високого тиску.

 

Договір на модернізацію проточних частин турбіни-мільйонника на Южно-Українській АЕС було підписано з НАЕК "Енергоатом" 25 лютого поточного року, він став першим договором "Турбоатома" на модернізацію проточної частини турбіни-мільйонника в Україні. Загалом така масштабна модернізація турбін на АЕС України виконується вперше. Підприємство має позитивний досвід виконання аналогічної роботи для замовників за межами країни, в тому числі на блоці № 5 АЕС "Козлодуй" (Болгарія).

 

Чинний договір є частиною затвердженої 5-річної програми з модернізації обладнання АЕС України, яка розрахована до 2024 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"