У Харкові відкрили музей еко-плакату з доповненою реальністю

У Харкові експонати для нового музею збирали останні 28 років

У Харкові відкрили музей еко-плакату з д…

Як передає Depo.Харків, у п’ятницю, 18 жовтня, в Харківській державній академії дизайну та мистецтв розпочав роботу Музей-Архів-Лабораторія еко-плакату "4-й Блок".

 

Основою для експозиції послужила велика колекція арт-об’єктів на екологічну, соціальну та культурну тематику, яку збирали протягом 28 років. Деякі з них отримали нове життя завдяки використанню анімації та доповненої реальності, розроблених студентами ХДАДМ.

 

Експонати, серед яких плакати та графічні роботи, акумулювалися в межах десяти міжнародних трієнале еко-плакату "4-й Блок". Трієнале проходить в Харкові кожні три роки, починаючи з 1991-го. За цей час організаторам вдалося зібрати понад 10 тисяч робіт із 56 країн. Вони підіймають питання забруднення навколишнього середовища, глобального потепління, антиядерну та антивоєнну проблематику тощо. Відтепер частина з цих робіт постійно демонструватиметься в музеї "4-й Блок" в Харківській державній академії дизайну та мистецтв (ХДАДМ) за адресою вул. Мистецтв, 11.

 

У подальшому в музеї планують влаштовувати виставки з конкретною тематикою і концепцією, поступово демонструючи відвідувачам величезний архів своєї колекції. Крім того, не виключають, що покажуть роботи з анімацією та VR закордоном.

Читайте також: У Харкові знайшли наркотики в овочі

У Харкові наркотики вживають діти 11-13 років, - лікар

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"