У Харкові в Інституті низьких температур знайшли порушень на 1,5 млн грн

У Фізико-технічному інституті низьких температур ім. Вєркіна в Харкові аудитори виявили фінансових порушень на суму понад 1,5 млн грн

У Харкові в Інституті низьких температур…

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Північно-східного офісу Держаудитслужби.

За даними прес-служби, аудитори перевірили діяльність Фізико-технічного інституту низьких температур ім. Вєркіна Національної академії наук України за період з 1 січня 2015 року по 31 серпня 2019 року. За результатами ревізії встановлені фінансові порушення на суму понад 1,5 млн грн.

Зокрема, аудитори виявили завищення вартості 12 наукових проектів за програмно-цільовою тематикою за договорами, укладеними з Національною академією наук України, Міністерством освіти і науки та Державним фондом фундаментальних досліджень, на 420,40 тис. грн.

Крім того, встановлено незаконне утримання однієї понадштатної одиниці маляра, якої немає у штатному розписі інституту, що призвело до збитків на 38,28 тис. грн.

Встановлено, що розрахункова потреба витрат на оплату праці з нарахуваннями на виконання двох науково-дослідних робіт за 2018 рік завищена на один місяць, що призвело до отримання завищених асигнувань – понад 1 млн грн, які використали на виплату премій.

З метою повного усунення порушень директору Інституту надіслали вимогу відшкодувати завдані збитки.  

Як повідомляв Depo.Харків, Ярославський привітав ХНУ з 215-річчям і пообіцяв взятися за будівництво хороших доріг в Україні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"