У Харкові стрічкою американського режисера розпочнеться міжнародний кінофестиваль Docudays UA

У Харківській області стартує XVІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

У Харкові стрічкою американського режисе…

Як повідомили Depo.Харків організатори, 23 листопада о 16:30 в кінотеатрі "8½" відбудеться відкриття мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Харківській області.

 

Фільм-відкриття – "Обережно, провалля!" (режисер Бінґ Ліу, США). Провідна тема цьогорічного фестивалю сформульована через питання: "Дозволити програмі змінити вашу свідомість?". Docudays UA пропонує поміркувати над тим, як змінюється наше повсякдення, звички та способи комунікації з появою цифрових технологій, які нові можливості вони відкривають для дослідження реальності та які загрози, пов’язані з контролем та інформаційною безпекою, криються в цифровій мережі.

 

Фестиваль пропонує подивитися на питання прав людини з різних позицій – і не лише через кіно (увазі глядачів пропонується 34 фільми вітчизняних та зарубіжних режисерів), а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи, дискусії, яких організатори підготували чимало. XVІ Мандрівний Docudays UA на Харківщині триватиме з 22 листопада до 15 грудня 2019 року.

 

Серед майданчиків для показів і обговорень фільмів – кінотеатр, будинки культури, школи й вищі навчальні заклади, креативні простори та бібліотеки, правоохоронні органи та установи Державної кримінально-виконавчої служби України.

 

Довідка Depo.Харків. Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Входить до Міжнародної мережі правозахисних кінофестивалів Human Rights Film Network. Відбувається щороку в Києві впродовж останнього тижня березня. Після завершення Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України під час Мандрівного фестивалю. Фестиваль – неполітичний і некомерційний. Мета Мандрівного фестивалю – сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

 

Як повідомляв Depo.Харківмітинг з нагоди шостої річниці Революції Гідності пройде 21 листопада біля намету "Все для перемоги" на площі Свободи в Харкові. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"