У Харкові стартував напівмарафон

У Харкові проходить третій Харківський напівмарафон

У Харкові стартував напівмарафон…

Як повідомили Depo.Харків організатори забігу, харківський напівмарафон проводить Ukraine Sport Events за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради.

Забіг відбувається на дві дистанції за вибором – 5 км та 21,097 км. Старт був даний о 10:00 на проспекті Науки біля Медичного університету.

Нагородження переможців на дистанції 5 км відбулося о 10:45. Переможців у напівмарафон нагороджуватимуть о 13:10.

За 1 місце переможець отримає 3000 грн сертифікат від "4F", 2 місце - 2000 грн сертифікат від "4F", 3 місце - 1000 грн сертифікат від "4F". 1-3 місця у вікових групах нагороджуються дипломами. Окремий приз за рекорд траси - 1000 грн.

Як повідомляв Depo.Харків, на 172-му виборчому окрузі у Харкові за однією адресою зареєстровані 217 виборців.