У Харкові стали відомі переможці третього напівмарафону

Третій Харківський напівмарафон "Kharkiv Half Marathon-2019" пройшов сьогодні, 24 березня, у місті

У Харкові стали відомі переможці третьог…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міської ради, траса проходила по проспекту Науки.

За відомостями міськради, спортсмени бігли 21,097 км та 5 км, стартували і фінішували від Харківського національного медичного університету.

Як повідомив організатор заходу Андрій Павелко, торік у напівмарафоні взяли участь близько 600 чоловік, а в цьому - вже 825 учасників, 630 з яких бігли основну дистанцію - 21 км. Вони представили практично всі міста України - Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя та ін. Також на харківський забіг приїхали гості з Білорусі, Швейцарії, Нідерландів, Великої Британії, Індії та Марокко. Вік наймолодшої учасниці, яка фінішувала на дистанції 5 км, - 6 років, найстаршого учасника - 69 років. Чоловік з Маріуполя пробіг напівмарафон.

"Цього вперше вийшли в центр міста, нам стало тісно на велодоріжці. Те, що зростає кількість учасників і ми переходимо в центр міста, - показник того, що захід стає популярнішим і цікавішим. Люди дуже часто біжать 21 км як контрольний забіг, щоб спробувати свої сили і через три тижні вийти в бій на повній марафонської дистанції", - розповів Павелко.

На дистанції 5 км перемогу серед чоловіків здобув Нестор Лучик (15 хв. 49 сек.), серед жінок - Ольга Донченко (18 хв. 59 сек.).

У напівмарафоні кращий результат серед чоловіків в категорії 18-39 років показав Дмитро Пожевілов (1:11:29), 40-49 років - Олександр Сердюк (1:15:33), 50-59 років - Олег Тимофієнко (1:31: 42), 60 плюс - Юрій Полунін (1:39:05). Першим напівмарафон серед юнаків до 17 років пробіг Ярослав Красніков (1:22:17).

Пожевілов з Чугуєва біг свій третій Харківський напівмарафон і здобув третю перемогу. Він розповів, що бере участь в забігах в різних містах України й по можливості їздить до Європи - у Польщу, Литву і Чехію.

«Напівмарафонів у мене було багато. Тренуюся щодня, двічі на рік їжджу на збори в гори. Місяць тренуюся і приїжджаю на старти. Сьогоднішній старт розглядав як підготовку до Харківського марафону. 14 квітня буду бігти 42 км. Організація, як завжди, на висоті. Дуже приємно бачити, що забіг рік від року зростає, що в Харкові з'являються класні старти», - розповів після фінішу переможець напівмарафону.

Серед жінок перші місця посіли: категорія до 17 років - Тамара Северьянова (1:29:21), до 40 років - Тетяна Вілісова (1:19:59), 40-49 років - Наталія Караван (1:30:26), 50-59 років - Світлана Гелета (1:48:52), 60 плюс - Тетяна Любченко (2:01:16).

Переможці на напівмарафонській дистанції отримали сертифікати від партнера заходу на три, дві і одну тисячу гривень, найшвидші в забігу на 5 км - спортивні речі в подарунок.

Спортсменам, які показали найкращий результат в своїх вікових категоріях, вручили кубки та дипломи.

Як повідомляв Depo.Харків, на 172-му виборчому окрузі у Харкові за однією адресою зареєстровані 217 виборців.

У Харківській області 22 березня спостерігачам "Опори" стало відомо про те, що на виборчій дільниці №630730 у селі Роздолля Первомайського району зникла печатка виборчої дільниці.