У Харкові спостерігачі "Опори" знайшли незаконну агітацію

Харківські спостерігачі зафіксували низку порушень виборчого законодавства з боку одного з кандидатів по мажоритарці

Про це повідомляють спостерігачі громадської мережі "Опора" передає Depo.Харків.

 

За відомостями "Опори", спостерігачі організації 16 і 17 червня звернулися до Національної поліції через друковану агітацію на користь кандидата в депутати Костянтина Немічева, яка не містила вихідних даних, що суперечить вимогам законодавства.

 

17 червня спостерігачі виявили сітілайти і білборди з написом "Сила, що змінює країну" з прізвищем та фотографією кандидата в народні депутати Костянтина Немічева на провулках Брянському, Золотому, вулицях Плеханівській, Дарвіна, Соїча, Данилевського, Клочківській та проспектах Московському й Науки в Харкові.

 

"На всіх примірниках зовнішньої реклами кандидата були відсутні відомості про замовника матеріалів, установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання, що належить партії, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Це може суперечити вимогам частини 7 статті 69 та частини 23 статті 74 Закону України "Про вибори народних депутатів України", - йдеться в повідомленні.

 

В "Опорі" додали, що аналогічні сітілайти й борди без вихідних даних 16 червня зафіксували на перехресті вулиці Василя Стуса й проспекту Тракторобудівників, перехресті вулиці Героїв праці й проспекту Тракторобудівників, на Салтівському шосе й проспекті Ювілейному. За всіма фактами спостерігачі звернулися до поліції.

 

"Ситуація проста: ці борди висять вже місяць, я зареєструвався нещодавно. Вчора (18 червня, - прим. ОПОРА) тільки видали посвідчення і відкрили рахунок. Зараз з рахунку будемо купувати нові білборди", - прокоментував "Опорі" кандидат в народні депутати Костянтин Немічев.

 

 

 

Довідка Depo.Харків. Самовисуванець Костянтин Немічев був зареєстрований кандидатом в народні депутати постановою ЦВК №1018 від 15 червня. Згідно з ч. 1 ст. 70 Закону України "Про вибори народних депутатів України", партія, кандидати у депутати від якої зареєстровані у загальнодержавному окрузі, кандидати у депутати мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів у депутати.

 

Як повідомляв Depo.Харків, 19 червня 2019 року одіозний чиновник Кернеса, директор департаменту Сідоренко намагався вибити камеру та заборонити зйомку в мерії Харкова.

 

У листопаді 2018 року Сідоренко попався на сумнівній оборудці з комунальним майном міста. Коли журналіст Depo.Харків намагався взяти в нього коментар із цього приводу, то чиновник виматюкався на адресу працівника видання.

 

Наприкінці листопада 2018 року Сідоренко об матюкав народного депутата Михайла Кобцева.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook