У Харкові поліція не змогла правильно скласти матеріали на порушницю карантину, – постанова суду

У Харкові суд через недоліки в оформленні не став розглядати по суті адміністративний протокол за порушення карантину щодо продав чині зоотоварів

У Харкові поліція не змогла правильно ск…

Про це йдеться в постанові Жовтневого районного суду Харкова, передає Depo.Харків.

 

Суд розглянув адміністративний матеріал Новобаварського відділу поліції Харкова стосовно громадянки України за вчинення правопорушення за ст. 44-3 КУпАП (порушення вимог карантину людей).

 

Згідно до матеріалів протоколу поліції, 20 березня о 13:10 жінка на вулиці Камській, 2 здійснювала торгівлю зоологічними товарами, чим порушила постанову Кабінету Міністрів про карантин.

 

Суд встановив, що адміністративний матеріал стосовно жінки не містить відомостей та належних доказів того, що остання є суб`єктом господарювання, роботу якого заборонено відповідно до вищевказаних положень Постанови КМУ від 11 березня 2020 року № 211.

 

Читайте також: У Харкові розвалилася справа проти маршрутника, який порушив карантин

 

Крім цього, матеріали справи про адміністративне правопорушення містять наступні недоліки в оформленні, а саме: 1) відсутні копія паспорту або іншого документа, який засвідчує особу, що притягається до адміністративної відповідальності; 2) долучені до матеріалів справи документи не завірені належним чином, не місять підпису особи, яка їх посвідчила та не скріплені печаткою; 3) відсутні письмові пояснення свідків, які б підтверджували факт вчинення адміністративного правопорушення.

 

"З огляду на викладене, вищезазначені порушення свідчать про неповноту складеного протоколу про адміністративне правопорушення, що унеможливлює повний, всебічний та об`єктивний розгляд справи і прийняття законного рішення, оскільки вказані недоліки обмежують права особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, та перешкоджають об`єктивному розгляду і встановленню істини у справі", - йдеться в судовому рішенні.

 

Суд постановив адміністративний матеріал щодо продав чині корму для тварин повернути до Новобаварського відділу поліції Харкова для належного оформлення.

 

Читайте також: Мерія Кернеса посилила карантин: Повний перелік змін, запроваджених із 17 березня

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"