У Харкові пішов із життя професор-біолог, який започаткував святкування Дня байбака в Україні

У Харкові після тривалої хвороби пішов з життя доктор біологічних наук, професор Каразінського університету Віктор Токарський

У Харкові пішов із життя професор-біолог…
Фото: портал "Вгороде"

Як передає Depo.Харків із посиланням на "ХарківТудей", життя Токарського, який тривалий час був хранителем байбака Тимка, обірвалося на 66-му році.

 

Токарському 2 лютого виповнилося 65 років, 14 лютого його не стало. За словами прес-секретаря ХНУ імені В. Н. Каразіна Лілії Змій, про прощання з Віктором Токарським повідомлять додатково.

 

"Він був хорошою людиною. Справжнім і добрим, чуйним і уважним до дрібниць. І я не раз звертався до нього по допомогу і завжди отримував її. Завжди. Все своє життя він присвятив вивченню і, головне, збереженню одного з найцінніших степових представників – байбака степового. А ще саме його зусиллями був створений мальовничий Дворічанський національний природний парк. І ще величезна кількість добрих справ. Пам'ятаємо ... ", - написав про Токарського заступник директора Дворічанського парку Андрій Тупіков.

 

Нагадаємо, вся Україна знала Віктора Токарського як головного "байбакознавця" країни, доглядача степового бабака-провісника погоди Тимка. Вчений із 2004 року був опікуном спочатку Тимка І, а потім – Тимка ІІ. Цього року, як і минулого, Тимка ІІІ будила від зимової сплячки дочка професора – Надія Токарська.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"