У Харкові на окружкомі "Опора" виявила неопечатані пакети з протоколами

У Харкові спостерігач "Опори" виявила дві дільничні комісії, які привезли до окружної комісії неопечатані пакети зі спеціальною системою захисту із протоколами

Про це Depo.Харків повідомили у громадянській мережі "Опора".

За даними мережі, спостерігач, яка слідкувала за процесом передачі бюлетенів з дільничних виборчих комісій в окружну комісію №174 у Харкові 22 липня двічі виявила комісії, в яких не були опечатані пакети зі спеціальною системою захисту із протоколами.

"Вдень 22 липня у приміщенні ОВК №174 спостерігач виявила, що голова дільничної виборчої комісії №631219 тримає в руках незапечатані сек'юр-пакети з протоколами комісії. Спостерігач сказала йому про те, що це може порушувати законодавство і чоловік пішов. "Опора" звернулася до поліції з заявою про можливе порушення. Поки спостерігач спілкувалася з поліцейськими, голова комісії повернувся з уже запечатаними пакетами", - зазначили в мережі.

Окрім заяви в поліцію, "Опора" проінформувала голову ОВК №174 про виявлене можливе порушення. Окружна виборча комісія прийняла рішення про повернення членів комісії на уточнення протоколів на дільницю.

У той же день спостерігач зафіксувала аналогічний випадок із незапакованими пакетами ДВК №631387. Вона також звернулася до поліції і поінформувала ОВК.

Як повідомляв Depo.Харків, стало відомо, хто з харків’ян проходить до Верховної Ради за партійними списками політичних партій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook