У Харкові квартири на вторинному ринку подорожчали майже на 14%

У Харкові протягом календарного року вторинне житло подорожчало в середньому на 13,7% або на $ 4 941

Як передає Depo.Харків, такі дані надав Аналітичний центр DOM.RIA.

  

За відомостями аналітиків, за останній рік ціни по Україні зросли на 6,7%. Найбільш затребуваним житлом серед українців на вторинному ринку стали двокімнатні квартири. Але за рік в Харкові вони подорожчали порівняно не сильно – на 3,5%. Середня ціна двокімнатної квартири зараз $ 52 079, а рік тому була $ 50 314.

 

Чого не скажеш про однокімнатні квартири: вони подорожчали на 27,2%. За рік їх середня вартість в Харкові зросла з $ 27 053 до $ 34 402.

 

Ціни на трикімнатні квартири за рік зросли на 10,3%. Зараз в середньому трикімнатна квартира в Харкові буде коштувати покупцеві $ 60 961. Рік тому вона б обійшлася в $ 55 253.

 

За словами експерта Анатолія Топала, сезонне коливання цін повинно бути 5-7% за рік. Періодом, коли ціни знижуються, можна назвати місяць після нового року, літні канікули і другу половину грудня, коли всі вже готуються до свят. Зростають ціни на нерухомість навесні і восени.

 

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові домашній кіт, що хворів на сказ, покусав свою господиню, яка проживає в Київському районі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook