У Харкові із "замінованого" торговельного центру евакуювали півтори тисячі людей

Поліція перевірила повідомлення про замінування торговельного центру та двох готелів у Харкові

Про це Depo.Харків повідомили у відділі комунікації ГУ НП України в Харківській області.

За даними поліції, інформація про закладення вибухівки в торговельному центрі на вулиці Сумській та готелях на вулиці Харківських Дивізій і проспекті Гагаріна не підтвердилась.

Повідомлення надходили протягом 21 квітня. Поліцейські провели ретельний огляд зазначених установ та прилеглої території.

На території готелю по вулиці Харківських Дивізій оглянули близько 6 тис. кв. м загальної площі будівлі та 1 500 кв. м прилеглої території, евакуйовано 60 громадян.

У торговельному центрі на вулиці Сумській оглянуто більше 22 тис. кв. м загальної площі будівлі та 1 200 кв. м. прилеглої території, евакуйовано 1 500 осіб.

На території готелю по проспекту Гагаріна правоохоронці оглянули близько 5 тис. кв. м загальної площі будівлі та 5 тис. кв. м прилеглої території, евакуювали 30 громадян.

Жодних вибухових пристроїв або небезпечних  речовин правоохоронці не виявили. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Триває перевірка повідомлень про закладення вибухівки у готелях на вулиці Шевченка і проспекті Науки та кінотеатру у торговельному центрі на Героїв Праці.

Довідка Depo.Харків. Протягом 21 квітня до поліції надійшло 10 інформацій про замінування об’єктів у Харкові, серед яких аеропорт, шість готелів, два торговельних центри та кінотеатр.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook