У Харкові "Фельдман Екопарк" закликав відкликати проект рішення облради про його перейменування

У "Фельдман Екопарк" закликали відкликати проект рішення Харківської облради про перейменування Регіонального ландшафтного парку "Фельдман Екопарк"

Про це сказано в зверненні прес-служби екопарку до автора проекту – депутата облради Дмитра Тітова, передає Depo.Харків.

"Сьогодні стало відомо, що в Харківській обласній раді зареєстрований проект рішення про перейменування Регіонального ландшафтного парку "Фельдман Екопарк", з назви якого планується прибрати прізвище засновника - Фельдман. Вважаємо таке рішення юридично необґрунтованим, продиктованим виключно політичними мотивами і таким, що негативно впливає на туристичний потенціал Харківської області. Назва "Фельдман Екопарк" вже стала брендом, який впізнають не лише в Україні, а й далеко за її межами. Ми звертаємося до депутата Дмитра Тітова із закликом не брати участі в чужих політичних сценаріях і відкликати цей проект рішення", - сказано в зверненні.

Нагадаємо, що "Фельдман Екопарк" - меценатський проект Міжнародного благодійного фонду "Фонд Олександра Фельдмана". У ньому реалізуються десятки медико-реабілітаційних, рекреаційних, науково-освітніх, еколого-просвітницьких, еко- і зоозахисних, культурних і спортивних програм, щорічно гостями екопарку стають кілька мільйонів людей з усіх регіонів України та десятків зарубіжних країн. Всі активності на території "Фельдман Екопарк" безкоштовні, вони фінансуються за рахунок МБФ "Фонд Олександра Фельдмана" і його партнерів.

Раніше керівник "Фельдман Екопарк", депутат Харківської облради Андрій Стронов заявив, що спроба перейменувати мультикомплекс є суто політичною дією. "Ніяких підстав для перейменування "Фельдман Екопарк" немає, це питання могло виникнути виключно з політичних причин. Можливо, комусь дуже не сподобалися результати парламентських виборів або вже йде підготовка до місцевих. "Фельдман Екопарк" - улюблене місце відпочинку харків'ян і гостей з усієї України та з-за кордону, його назва вже стало впізнаваним туристичним брендом, тут проходять реабілітацію діти, тут допомагають ветеранам АТО, є центр для реабілітації тварин, багато різних соціально важливих програм, тому ми виступаємо категорично проти цієї абсурдної ініціативи", - сказав він.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook