У Харкові є прильоти "шахедів": Перші подробиці (ОНОВЛЕНО)
Дрони вдарили один за одним приблизно в одне й те саме місце

Про це повідомив міський голова Ігор Терехов, пише Depo.Харків.
Перший вибух стався у Київському районі, на місці виникла пожежа. За короткий час був і другий "приліт".
"Обидва вибухи сталися приблизно в одному й тому ж місці. Пожежа - горить господарча споруда. Надійшла інформація про одного постраждалого" - інформує мер.
За даними начальника ОВА Олега Синєгубова, перший удар прийшовся в землю. Другий - по двоповерховій будівлі.
"Профільні служби виїхали на місце", - лаконічно коментує Синєгубов.
Згодом мер додав, що є інформація про обстріл ворожим безпілотником Індустріального району.
"Якщо підтвердиться - це третій удар по Харкову за сьогодні" - каже Терехов.
Потому мер повідомив, що в Індустріальному районі міста, в наслідок атаки ворожих безпілотників, горять складські приміщення.
"У місті четвертий за вечір вибух. Ще один вибух. Ще два вибухи у місті. Ворожі БПЛА продовжують заходити на Харків, Будьте обережні! На місці останніх влучань пожежа", - написав він у Телеграмі.
За даними місцевих ЗМІ, в місті пролунали вже близько 20 вибухів усього за пів години. Ворожі БПЛА в Харкові бʼють в одне й те ж місце.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків