У Харкові через карантин обмежує роботу Генконсульство Польщі

У Харкові у зв’язку із карантинними обмеженнями Генконсульство Польщі змінює принципи приймання відвідувачів у деяких відділах

У Харкові через карантин обмежує роботу…

Про це повідомили Depo.Харків у Генеральному консульстві Республіки Польща в Харкові.

 

За відомостями Генконсульства, з 12 березня відділ Полонії, юридичних справ і консульської допомоги тимчасово призупиняє приймання осіб, які вперше подають документи на отримання "Карти поляка". Особи, котрі вже записані на подання документів, будуть прийняті в інший термін. Видання "Карт поляка" буде відбуватися своєчасно.

 

Візовий відділ приймає документи тільки з пункту прийому візових документів. Подальші записи на подання візових документів у системі "E-Konsulat" тимчасово призупиняються. Уже записані особи будуть прийняті. Надання інформації та консультацій у візових справах відбуватиметься тільки за електронною поштою та телефоном.

 

Щодо юридичних та інших справ, то відбуватиметься приймання осіб з виключно невідкладними питаннями, коли потрібне втручання або допомога консула.

 

Консульство призупиняє організацію зустрічей на території установи та скасовує участь в урочистостях на території консульського округу.

 

Як повідомляв Depo.Харків, на Харківщині через карантин "злітають" члени ДВК на 179 окрузі.

 

У Харківській області з 12 березня по 3 квітня оголошений карантин задля запобігання поширення коронавірусу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"