У Харкові БТІ оштрафували на 0,5 млн грн: Комунальники Кернеса завищували вартість послуг

Харківське міське бюро технічної інвентаризації невиправдано завищувало вартість надання послуг

У Харкові БТІ оштрафували на 0,5 млн грн…

Як передає Depo.Харків, про це повідомляє Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ).

 

За відомостями АМКУ, комунальне підприємство "Харківське міське бюро технічної інвентаризації" Харківської міської ради визнано винним у зловживанні монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з надання інформації про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяження, що виникли в установленому законодавством порядку до 1 січня 2013 року, в межах міста Харкова.

 

За відсутності конкуренції на ринку послуг з надання інформації про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяження, що виникли в установленому законодавством порядку до 1 січня 2013 року, споживачі не мають альтернативних джерел придбання зазначених послуг.

 

Таке становище дозволило КП "ХМ БТІ" в період з 13 вересня 2017 року по серпень 2019 року встановити завищену вартість на послугу з надання інформації про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяження, за рахунок завищення загальних норм часу на виконання робіт.

 

Розслідування справи проведено Харківським обласним територіальним відділенням АМКУ.

 

5 вересня на харківське БТІ накладено штраф у розмірі 500 тис. грн та зобов’язано припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

 

Як повідомляв Depo.Харків, на Чугуївщині триває ліквідація загоряння сухої трави та очерету.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook