У Харкові більше 250 будинків та чотири школи залишаться без опалення

У Московському, Немишлянському та Індустріальному районах Харкова тимчасово відключать опалення та гарячу воду

Аліна Гаєвська
Журналіст регіональної редакції Depo.Харків
У Харкові більше 250 будинків та чотири…

У Московському, Немишлянському та Індустріальному районах Харкова завтра, 28 січня, в зв’язку з проведенням ремонтних робіт на тепломагістралях буде тимчасово відключене опалення та гаряче водопостачання, повідомили Depo.Харків у прес-службі комунального підприємства "Харківські теплові мережі".

Так, у частині Московського району, обмеженій вул. Бучми та вул. Гв. Широнінцев, з 10:00 до 22:00 опалення буде відключене в чотирьох житлових будинках, одному відомстві; гаряче водопостачання – в двох житлових будинках.

У частині Немишлянського району, обмеженій пр. Московським, вул. Харківських Дивізій, вул. Рибалка, вул. Ощєпкова, вул. Танкопія, бул. Богдана Хмельницького, вул. Пожарського, вул. Багратіона, з 8:00 до 20:00 опалення буде відключене в 218 житлових будинках, чотирьох школах, п’яти дитячих комбінатах, трьох лікувальних установах, трьох відомствах; гаряче водопостачання – в 175 житлових будинках, чотирьох школах, п’яти дитячих комбінатах, трьох лікувальних установах, трьох відомствах.

В частині Індустріального району, обмеженій вул. С. Потоцького, пр. Олександровським, з 8:00 до 20:00 від опалення та гарячого водопостачання будуть відключені 34 житлових будинки, один дитячий комбінат.

Як повідомляв Depo.Харків, генеральний директор комунального підприємства "Харківські теплові мережі" Сергій Андрєєв звільнений з посади. 

Протягом першого тижня 2021 року Андрєєв отримав наступний дохід: зарплата на КП "ХТМ" – 119,8 тис. грн. Його дружина отримала зарплату за основним місцем роботи на КП "ХТМ" в розмірі 10,4 тис. грн. Серед заощаджень колишній гендиректор "ХТМ" вказав: 160 тис. грн і 22 тис. доларів готівкою, а також у банківських установах – 78,6 тис. доларів, 300 тис. грн і 19,3 тис. євро. Його дружина задекларувала 10,5 тис. доларів у банку і 25 тис. грн готівкою.

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"